Interešu izglītība
Vides pētnieki
Jaunie vides pētnieki nodarbībās iepazīst apkārtējo vidi un tajā notiekošos dabas procesus, vides ietekmi uz cilvēku un cilvēka ietekmi uz vidi.
Nodarbības pilnveido skolēnu interesi par apkārtējās vides un dabas procesu pētīšanu, attīstot pētnieciskās mācīšanās kompetenci un veidojot skolēnos izpratni par dabas norišu daudzveidību un vienotību, lai sekmētu audzēkņu ievirzi apzinātā karjeras veidošanā, labvēlīgu attieksmi vides saglabāšanā un uzlabošanā, un izpratnes veidošanos par ilgtspējīgu attīstību.
Loģika
Loģikas nodarbības attīsta skolēnu loģisko domāšanu ar dažādu atjautības spēļu, galda spēļu un uzdevumu palīdzību, palīdzot skolēniem izprast un ieraudzīt matemātikas pielietojumu dažādās dzīves situācijās.
Nodarbībās skolēni mācās analizēt un atrisināt dažādus uzdevumus, novērtēt savas prasmes.
Tehniskā jaunrade
Tehniskās jaunrades mērķis ir iemācīt skolēnus orientēties tehnikas un zinātnes daudzveidībā, darboties ar tehniku un tehnoloģijām, izprast to darbības likumsakarības, rosināt interesi par inženierzinātnēm.
Tehniskā jaunrade nodrošina skolēnu karjeras izglītības un sociālo prasmju pilnveidi, kā arī iespējas skolēniem praktiski darboties, iegūt jaunu pieredzi.
Darbošanās tehniskās jaunrades nodarbībās
veicina radošas, harmoniskas un pilsoniski aktīvas personības attīstību; attīsta vispārējās un speciālās tehniskās zināšanas un prasmes, radošās spējas un darbības pieredzi tehniskās jaunrades un zinātnes jomā.
Teātra māksla
Darbošanās teātra mākslas pulciņā veido un attīsta skolēna izpratni par teātra mākslu kā darbības mākslu līdzās vizuālajai mākslai kā vizuāli telpiskās izpratnes mākslai, mūzikai kā skaņas un skaņdarbu uztveres mākslai, literatūrai kā teksta izpratnes mākslai.
Skolēns apgūst specifiskas teātra mākslas prasmes, veido un attīsta ķermeņa plastikas un mutvārdu runas tehniku, mācās orientēties fiziskajā un skaniskajā telpā, sadarboties ar auditoriju, apgūst partnerību komunikācijā, kas ir nepieciešama, lai pilnvērtīgi un pārliecinoši demonstrētu savu sniegumu citos mācību priekšmetos.
Tautiskās dejas
Tautiskajās dejās ir latviešu kultūras un identitātes neatņemamam sastāvdaļa, kas ir veidojusi mūsu tautas tradīcijas. Dejotāji caur kustībām izstāsta stāstus par ikdienu, dabu, darbu un svētkiem, atkājot senču vērtības un dzīves gudrības. Tautiskajās dejās skolēni var sajust savu piederību latviešu kultūrai, vienlaikus veicinot tautas tradīciju nodošanu nākamajām paaudzēm.
Ansamblis
Skolēnu vokāli-instrumentālais ansamblis ir vieta, kur iespējams izpausties radoši un attīstīt savas muzikālās prasmes. Ansamblis apvieno bērnus, kuriem ir interese par mūziku, dziedāšanu un dažādu instrumentu spēli, kā arī vēlme būt pozitīvā, radošā vidē, kurā pilnveidot savus talantus, iegūt uzstāšanās pieredzi un iemācīties strādāt komandā ar vienu mērķi - izpaust savu mīlestību pret mūziku.